شرکت خاویار صادراتی
خانه / صادرات خاویار / مرکز فروش خاویار صادراتی ایران
مرکز فروش خاویار صادراتی

مرکز فروش خاویار صادراتی ایران

فروش خاویار صادراتی به کشور های همسایه که بسیار خواستار این ماده پرارزش می باشند با رونق زیادی روبرو شده است. در مرکز فروش خاویار صادراتی ایران میی توان خاویار های مرغوب و اصل را تهیه کرد و با اطمنیان آن ها را میل کرد. خاویار که در واقع تخم های بارور نشده ی ماهی های خاصی می باشند از گران ترین و اشرافی ترین غذاهای دنیا شناخته شده است و طرفداران زیادی را به خودش جلب کرده است. در این ماده خواص زیادی وجود دارد و دارای نوع پرورشی و دریایی است که نوع دریایی دارای فواید بیشتری نسبت به پرورشی می باشد. د ادامه بحث به بیان موضوعاتی پیرامون انواع خاویار و خواص آن ها و نحوه خرید و فروش آن می پردازیم.

خرید انواع ماهی های خاویار

همه نوع ماهی خاویار در ایران وجود دارد و در حقیقت دریای خزر منبع بزرگ تولید و پرورش خاویار در دنیا است. ۹۰ درصد سهم خاویار جهان در ایران وجود دارد که به اهمیت ایران در این زمینه پی می بریم. انواع ماهی های خاویاری به قرار زیر است:

 • تاس ماهی
 • فیل ماهی
 • ماهی ازون برون
 • ماهی شیپ

از هر یک از این ماهی ها خاویار های مختلفی تهیه می شود. به طور مثال از فیل ماهی خاویار بلوگا که دارای درشت ترین دانه و مرغوب ترین نوع است تهیه می شود.
از تاس ماهی خاویار آسترا را تولید می کنند که این خاویار دارای دانه های متوسط می باشد که دارای طعم خاص فندقی است که آن را برای افراد زیادی محبوب کرده است.

خاویار سوروگا از ماهی ازون برون تهیه می شود که در بین انواع خاویار دارای کوچکترین دانه می باشد و دارای طعمی خوب و لذیذ است. یکی خاویار اصل و استاندارد دارای اندازه و شکل و یکپارچگی مناسبی است و رنگ آن براق و زیبا و استاندارد می باشد. اگر خاویار سفت و سخت باشد و به راحتی فشرده نشود آن خاویار تقلبی می باشد. در ساخت انواع تقلبی خاویار ها از پارافین استفاده می شود که برای بدن بسیار مضر است به همین علت خرید خاویار اصل مهم است و باید دقت ویژه ای هنگام خرید کنید. امن ترین راه خرید خاویار ایرانی است که کاملا طبیعی می باشند و در دریای خزر پرورش می یابند.

مزایای مصرف خاویار

در علم پزشکی و درمان خاویار از اهمیت بالایی برخوردار است و در روند پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری های نقش اصلی را ایفا می کنند. این ماده غذایی دارای منابع آمینو اسید و اسید های چرب مفید و همچنین امگا ۳ بالایی است. نیاز بدن به انواع ویتامین ها و پروتئین ها برای ساخت مواد مختلف و هورمون و آنزیم ها از طریق مصرف خاویار برطرف می شود. این ماده بسیار پر انرژی است و در افزایش توان فرد موثر است. از جمله خواص دیگر خاویار می توان به درمان بیماری های گوارشی، قلبی، سرطان ها و کاهش سطح چربی کلسترول خون و جلوگیری از التهاب مفاصل اشاره کرد. به دلیل همین فواید ذکر شده برای خاویار خرید و فروش آن بسیار رواج دارد و حتی افراد خارجی هم تقاضای خرید از ایران را دارند و به سایر کشور ها صادرات می شود.

برای خرید و فروش خاویار کلیه عزیزان می توانند به رایبد خاویار مرکز فروش خاویار صادراتی ایران مراجعه نموده و بهترین خاویار را خریداری نمایند.

فروش خاویار صادراتی اصل

برای تهیه خاویار صادراتی که طبیعی و اصل باشد باید به مرکز فروش خاویار صادراتی که تولیدی معتبر و شناخته شده است مراجعه نمود و محصول مورد نظر خود را سفارش داد. به دلیل این که ایران دارای سهم بالایی از خاویار کل جهان می باشد در نتیجه کشور هایی که فاقد منابع خاویار هستند نیاز خود را از طریق ایران برآورده می کنند. خاویار های ایران بسیار اصیل و خوش طعم می باشد و مشتریان زیادی از کشور های عربی و اروپایی به خود جلب کرده است.

انواع خاویار صادراتی اصل

 • بلوگا صادراتی
 • سوروگا صادراتی
 • آسترا صادراتی
 • بری صادراتی
 • طلایی صادراتی
 • و………

مرکز فروش خاویار صادراتی

رایبد خاویار اولینمرکز فروش خاویار صادراتی در ایران به صورت اینترنتی می باشد که خاویار ایرانی مرغوب و با کیفیت را با قیمتی مناسب در داخل ایران به فروش می رساند. این مرکز صادرات بهترین خاویارها را نیز انجام می دهد. این مرکز اینترنتی دارای خاویار با تمام برندها می باشد. رایبد خاویار بهترین خاویارها را با بهترین بسته بندی ها و مجوزها در اختیار مشتریان خود در داخل و خارج از کشور قرار می دهد.

انواع محصولات صادراتی در مرکز فروش رایبد خاویار

 • انواع خاویار
 • انواع ماهی
 • انواع گوشت ماهی خاویاری
 • ترافل
 • ظروف قدیمی سرو خاویار
 • و……..

مرکز فروش خاویار صادراتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

اطلاعات مراکز فروش خاویار در تهران

قیمت خاویار روسیه جهت صادرات

قیمت خاویار روسیه برای صادرات چقدر است؟ ایا برای صادرات باید شرایط خاصی را پذیرفت؟ …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار