خانه / صادرات زرشک / قیمت محصول پسته و زرشک برای صادرات

قیمت محصول پسته و زرشک برای صادرات

مهمترین زمینه های صادرات خشکبار ایران که تولیدات انحصاری را در بر میگیرد پسته و زرشک می باشند. قیمت این محصول ها و هزینه های صادرات را در ادامه با هم بررسی می کنیم.
دو محصول پسته و زرشک در ایران هر دو به صورت انحصاری تولید می شوند در واقع این عبارت به این معناست که از نظر ترکیب کیفیت و میزان تولید هیچ کشوری در دنیا قادر به رقابت با ایران در صادرات محصولات این دو حیطه نمی باشد.

اطلاعاتی در رابطه با صادرات پسته:
قیمت این محصول در ایران بسیار رقابتی ارائه می شود و علت آن تعدد تولیدکننده ها و صادرکننده ها است اما با یک روش راحت و با کنار هم قرار دادن کیفیت های مختلف به راحتی می توان مناسب ترین قیمت را به فراخور کیفیت انتخاب کرد. زمانی که بتوان این محصول را در کشور هدف صادرات ترخیص کرد و به بازار عرضه داشت سودآوری و ارز آوری بسیار بالایی دارد اما نکته اینجاست که با این وجود قیمت های هر کشور تقریبا برای پسته ایران مشخص است و ماکزیمم معینی را ایجاب می کند.

اطلاعاتی در رابطه باصادرات زرشک:
این محصول قیمت داخلی بسیار خوبی دارد و تقریبا با خرید از هر تولیدکننده عمده می توان مطمئن بود سودآوری مناسبی برای صادرات آن وجود دارد و علت این امر بیشتر مربوط به انحصار صادرات آن می باشد و اینکه در کشور های هدف معمولا قیمت کاملا با کشش روز بازار متناسب است و حتی در برخی کشور ها مانند آمریکا بعد از صادرات زرشک آن را با چندین برابر قیمت ایران بسته بندی کرده و به فروش می رسانند.
منبع: صادرات و واردات ایران

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

پسته خندان

سفارش صادرات پسته خندان

در عرصه صادرات بسیار از محصولات تولیدی توسط یک کشور دخیل هستند، به عبارت دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید