خانه / صادرات ماهی / صادرات گوشت انواع ماهی خاویاری

صادرات گوشت انواع ماهی خاویاری

صادرات گوشت درجه یک انواع ماهی خاویاری را بصورت تازه و حتی یخ زده از ایران به تمام جهان فاهم هست و این سفارش می تواند آنلاین صورت گیرد.
خاویار یا به عبارتی مرواید سیاه، نامی که برای یکی از گران ترین فرآورده های غذایی دنیا نشان دهنده ارزش و قیمت بالای آن بوده و هست.
ماهی هایی که به دوران عصر ژوراسیک برمی گردند و فسیل زنده خوانده می شوند تخم هایی تولید می کند که شهرت جهانی دارد.
انواع ماهی های خاویاری به عنوان محصولی تقریباً انحصاری در دریای خزر زندگی میکنند، این دریا را تحت تأثیر نام خود قرار داده اند. دریای خزر به عنوان زیستگاه اصلی این ماهی ها قلمداد میگردد، بطوری که در حدود ۹۳% این موجودات در این دریا زندگی میکنند.
اما با استفاده و برداشت بی رویه انسان از این آبزیان نسل شان رو به انقراض گرویده بود که با تلاش کشورهای حاشیه دریای خزر این مشکل تا حد قابل توجهی از بین رفته است.
با تکثیر و زنده گیری ماهیان خاویاری به شیوه مصنوعی و ایجاد حوضچه هایی کنار دریا و حتی احداث استخر های داخل فلات ایران که صدها کیلومتر از دریا فاصله دارد، توانستند نسل این آبزی را حفظ کنند و همچنان بر قابلیت صادراتی گوشت و خاویار این ماهی ها امیدوار بود.
برای افزایش صادرات بازرگانان به اینترنت و فروش آنلاین رو آورده اند که نقش بسزایی در افزایش جذب مشتری برایشان داشته است.
اینها از نکاتی هستند که بر روی آن برنامه ریزی شده و باعث افزایش تولید و فروش گشته است. که غافل شدن از آنها باعث حتی به نابودی کسب و کار و صادرات می انجامد.
گسترش تقاضای گوشت انوع ماهیان خاویاری و خود خاویار این امر را می طلبد که همگام با بازار خرید و فروش و صادرات این آبزی ما نیز رو به جلو برده و فعالیت خود را افرایش دهیم.
منبع: صادرات و واردات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات ماهی کپور

صادرات انواع ماهی کپور به عراق

شما بازرگانان محترم فعال در صنعت ماهی می توانید از طریق این واحد تجاری صادرات …

دیدگاهتان را بنویسید