خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات برنج از ایران به ارمنستان

صادرات برنج از ایران به ارمنستان

یکی از مهمترین وعده های غذایی امروزه در جهان برنج می باشد که در کشور ایران بخصوص در شمال ایران کشت می شود، در حال حاضر برنج ایران در کشورهای همسایه بویژه ارمنستان مشتریان خود را دارد که این امر باعث صادرات این کالا به این کشور شده است.
برنج نه تنها یک وعده غذایی مناسب می باشد بهتر از آن خاصیت دارویی نیز دارد، از جمله این ویژگی ها پدید آوردن خواب های خوش است، در درمان دل پیچه و زخم روده، شکم روش خونی، خفگی رحم، بیماری های کلیوی و مثانه سودمند است.
مصرف برنج به همراه شیر و شکر بسیار نیروبخش بوده و باعث افزایش نیروی جنسی و فربه کننده می باشد. خوردن آن با دوغ تازه و سماق، گرما و تشنگی را کاهش داده و برای شکم روش و زردآبی مناسب است.
برنج پخته در حالت گرمایشی تولید گرما و در نمی‌ها ایجاد نمناکی می‌کند، به همین نشانه بیشتر پزشکان در هنگام بیماری از خوردن آن باز داشته اند، ولی در هنگام تندرستی آن را به درستی تجویز می‌کنند، چون باعث درازای زندگی و درستی مزاج است.
شلتوک برنج دارای اندازه فراوانی ویتامین B هست. برنج سفید از دیگر گونه های آن بهتر و سود بخشی غذایی آن بیشتر است. برنج دارای حالت جمع کنندگی و خشک شکمی آور است و به تنهایی ویژگی غذایی کمی دارد. برای مبتلایان به فشار خون سودمند است. برای دل پیچه، شکم روش، بیماری کبدی، برنج پخته کارآمد است، به ویژه آمیختن شیر بز به همراه برنج در خوراک شیر برنج سودمند است.

برای درد دور ناف یا ناف افتادگی، پلویی که با پیه پشت بز چرب شده باشد، یا در صورت عدم وجود با روغن حیوانی بسیار مفید است. مصرف برنج سبب رفتن به خواب خوش می شود، مگر آنکه در آن زیاده روی شود.
نوشیدن سوپی از آرد برنج با پیه جگر بز بدین رو شکم روش سخت و بیماری های حاصل از آن و زخم روده بسیار کارآمد است. شرکت بازرگانی رایبد در تلاش است تا بهترین محصول برنج را برای صادرات به کشورهای همسایه آماده نماید.
تمامی محصولات با قیمت بسیار مناسب و در بسته بندی شکیل و عالی متناسب با تقاضای شما در اختیارتان قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی لیست محصولات و قیمتشان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید، همچنین شما می توانید از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.
منبع: صادرات و واردات ایران

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار به آلمان

صادرات خاویار به آلمان به طور عمده اعمال می شود و دلیل این امر وجود …

دیدگاهتان را بنویسید