🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
شرکت خاویار صادراتی

شرکت صادرات خاویار پروشی در ایران

شرکت خاویار صادراتی در ایران در نظر دارد با همکاری مرکز شیلات و بازرگانان فعال، خاویار ک محصول اصیل دریای خزر بشمار می آید را به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر کند. خاویار به دلیل خواص بسیار بالا و فراوانی بسیار کمی ک دارد، فوق العاده گران بود و لقب مروارید سیاه را به حق به آن نسبت داده اند که اکثریت مردم توانایی خرید نمی باشند و عده محدود خاویار را خریده و استفاده می نمایند. با این شرایط شیلات ایران بر صادرات خاویار و گوشت ماهیان خاویاری بسیار دقت نظر دارد تا از سود جویی ها و ایجاد بازار قاچاق در این زمینه جلوگیری نماید.

شرکت صادرات خاویار پروشی در ایران

 

قیمت خاویار پرورشی در ایران

یکی از شاخصه های مهم برای خرید و فروش خاویار که هر فرد اول مد نظر دارد شاخصه قیمت می باشد. خاویار پرورشی هر کدام دارای انواع مختلفی می باشند و هر یک قیمت مشخصی دارند. برای اینکه تمامی شما عزیزان تا حدودی با قیمت خاویار آشنایی داشته باشید یک لیست قیمت خاویار برایتان به نمایش می گذاریم.

قیمت خاویار پرورشی در ایران

بسته بندی خاویار ایرانی در رایبد خاویار

در زمینه بسته بندی انواع خاویار در مجموعه رایبد خاویار یک فیلم برایتان نمایش می دهیم تا با بسته بندی شرکت خاویار صادراتی تا مقدار کافی آشنایی داشته باشید.

مرکز شیلات صادرات خاویار

مرکز شیلات ایران با هدف افزایش تولید ماهیان خاویاری و خاویار استحصالی از ماهیان طرح همچون ایجاد حوضچه هایی کنار خط ساحلی نموده ک در این مراکز ماهیان خاویاری پس از صید از دریا، خاویارشان با روش سزارین گرفته می شود که بخشی از این خاویارها باروری شده و دوباره به چرخه طبیعی باز می گردد و بخش دیگری در قالب کنسروهای خاویار بسته بندی می‌گردد. ماهیان خاویاری مادر نیز برای مدت چند ماه در این حوضچه ها نگه داری می شوند و بعد رها سازی می‌گردند.

این عمل به غیر از افزایش تولید و سود آوری بیشتر برای صیادان و استخر داران باعث حفظ این موجود ارزشمند و جلوگیری از انقراضشان می شود، این گونه از ماهیان به عنوان فسیل زنده شناخته می شود و تاریخشان به عصر ژوراسیک باز می‌گردد. و نقش اساسی در اکوسیستم دریای ایفا می‌کنند. با این برنامه شیلات کشور ایران همچنان در تولید و صادرات خاویار و صادرات گوشت ماهی های خاویاری جزء کشورهای مطرح می باشد و تاجران و صیادان می توانند با خیالی راحت برای ایجاد و معرفی محصولات خاویار برای صادرات به کشورهای اروپایی همچنان مشکلی نداشته باشند و در جهت توسعه این صنعت سود آور فعال باشند.

انواع خاویار صادراتی موجود در مراکز مختلف

 • بلوگا صادراتی
 • سوروگا صادراتی
 • آسترا صادراتی
 • بری صادراتی
 • طلایی صادراتی
 • فشرده صادراتی
 • و………….

مرکز شیلات صادرات خاویار

 

معرفی شرکت خاویار صادراتی

شرکت خاویار صادراتی زیادی در ایران وجود دارند که خاویار ایرانی را مورد خرید و فروش قرار می دهند. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]شرکت رایبد خاویار یکی از انواع شرکت خاویار صادراتی است که انواع خاویار ایرانی را به قیمت مناسب برای مشتریان خود مورد خرید و فروش قرار داده است.[/box] انواع خاویارها ایرانی صادراتی را در متن بالا برایتان بیان نموده ایم این خاویارها با قیمت مناسب در رایبد خاویار به فروش می رسند. رایبد خاویار فروشگاه آنلاین ارائه دهنده انواع خاویار ایرانی در کل ایران می باشد.

انواع شرکت خاویار صادراتی در ایران

 • شرکت رایبد خاویار
 • شرکت دریا خاویار
 • شرکت خاویار میراث
 • شرکت باهو خاویار
 • شرکت مازند خاویار
 • شرکت خاویار کالچر
 • شرکت خاویار ایران
 • و…..

معرفی شرکت خاویار صادراتی

صادرات خاویار پرورشی در ایران به صورت اینترنتی

روش خرید، فروش و حتی صادرات انواع خاویار نیز در ایران و کل جهان به صورت اینترنتی می باشد. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]فقط با تماس با مشاورین فروش این سایت، صادرات انواع خاویار پرورشی خود را به کشورهای مختلف بدون دلهره و نگرانی می توانید انجام دهید.[/box] صادرات خاویار پرورشی همه ساله در ایران در حال افزایش است و خود این موضوع سبب صادرات بیش از حد خاویار نیز از ایران شده است. بهترین روش بازاریابی صادرات خاویار در ایران و کل جهان روش صادرات به روش اینترنتی می باشد.

صادرات خاویار پرورشی در ایران به صورت اینترنتی

 

روش مصرف خاویار در ایران

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار در کشورهای مختلف دنیا به روش های متنوع سرو می شود. زیرا این خوراکی دریایی به صورت های متنوع طبخ شده و در کنار آن مواد دیگر خوراکی بکار گرفته می شود.[/box] در ایران می توان مصرف خاویار را به تنهایی دید. زیرا طعم و مزه این محصول برای برخی از افراد جالب توجه بوده و سعی در بهره گیری از آن به بهترین روش دارند.

همواره بهره گیری از خاویار باکیفیت و درجه یک به صورت استاندارد می تواند تمایل مصرف کننده ها را برای خرید بهترین نوع خاویار افزایش داده و سعی در تهیه بهترین نوع آنها از مجموعه های مختلف دارند. بی شک بهره گیری از خاویار سالم سبب بهتر شدن سلامتی مصرف کننده ها شده و افرادی که آنها را تهیه نموده از مرغوبیت و کیفیت آنها به خوبی اطمینان حاصل خواهند کرد. از این رو شرکتهای توزیع کننده برای عرضه این محصولات بهترین راهکارها را بکار خواهند گرفت.

انواع روش های مصرف خاویار

 • سرو خاویار با تخم مرغ آبپز
 • سرو خاویار با کره و مربا
 • سرو خاویار با نان تست
 • سرو خاویار با ماهی سالمون
 • و……….

روش مصرف خاویار در ایران

خاصیت خاویار برای کودکان

اگر به خاصیت هایی که تا به امروز برای انواع خاویار شناخته شده دقت کنیم، می توان ای خوراکی را یکی از بهترین تقویت کننده های کودکانی دانست که در سنین رشد بوده و نیاز ضروری به خوراکی های مفید دارند. خاویار برای کودکان از مزیت هایی برخوردار بوده که در سنین مختلف آنها را تامین نیاز نموده و بدن آنها را تقویت خواهد کرد. به همین دلیل از مهمترین خواص خاویار در بیشتر کشورها برای تقویت کودکان بهره گرفته می شود. بسیاری از کودکان که از خاویار استاندارد و درجه یک بهره می گیرند، در شرایط خوب رشد کرده و از نظر ضریب هوشی نیز وضعیت خوبی دارند. این آزمون در کشورهای اروپایی و آمریکایی به خوبی انجام شده و تاثیرات آن را می توان به خوبی شاهد بود.

خاصیت خاویار برای کودکان

خاصیت خاویار برای سالمندان

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]اگر به خواصی که در خاویار موجود بوده بیشتر دقت کنیم، مزیت های زیادی برای افراد سالمند و سالخورده در خود دارد.[/box] این افراد به دلیل شرایط ویژه ای که از نظر ایمنی بدن دارند باید خوراکی هایی را برنامه غذایی خود قرار دهند که تامین کننده نیاز آنها باشد. این افراد می توانند خاویار را در برنامه غذایی خود قرار داده و عملکرد بهتری را برای آن شاهد باشند. از این رو عرضه کننده ها نیز بهترین نوع خاویار را معرفی نموده و با آنها همکاری خواهند کرد. خاویار می تواند یکی از منابع بزرگ و تخصصی در رابطه با مواد مورد نیاز بدن باشد. از این رو وقتی خریداران این محصول را به صورت تخصصی تهیه نموده باکیفیت ترین نوع آنها را سفارش خواهند داد.

خاصیت خاویار برای سالمندان

خرید خاویار از شرکت رایبد خاویار

رایبد خاویار شرکت صادرات خاویار باکیفیت در ایران می باشد. کیفیت و اصل بودن در رابطه با انواع خاویار اهمیت زیادی داشته و باید به صورت تخصصی به آن توجه شود. به این ترتیب عرضه کننده هایی که این محصول را راهی بازار می کنند، مرغوبیت را مورد توجه قرار داده و از مجموعه های تخصصی آنها را تهیه می کنند. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]شرکت رایبد خاویار یکی از بزرگترین تولید کننده هایی ست که ایرانی ها می توانند به آن مراجعه نموده و سفارشات خود را به آن اعلام دارند.[/box] این شرکت صادرات خاویار تولیداتی را ارائه می دهند که هم وزن مشخص داشته و هم کیفیت آن در وضعیت خوب قرار گیرد.

انواع محصولات قابل ارائه در فروشگاه رایبد خاویار

 • خاویار
 • ماهیان خاویاری
 • گوشت ماهی خاویاری
 • بچه ماهی خاویاری
 • قارچ ترافل
 • ظروف سرو خاویار
 • کرم گلدن خاویار

خرید خاویار از شرکت رایبد خاویار

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید