خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات خلال پسته سبز ایران

صادرات خلال پسته سبز ایران

خلال پسته ایران بسیار سبز و با کیفیت می باشد که آن را برای استفاده در شیرینی جات و مواد غذایی و همچنین صادرات بسیار مناسب کرده است.
عموما در بین انواع خلال پسته صادراتی ایران، تولیدات قزوین بسیار سبز رنگ تر می باشد و برای صادرات مناسب تر است مخصوصا به کشور های اروپایی و هند. البته از بازار هایی که خلال پسته ایران بیشتر به آن صادر می شود عراق، ترکیه، چین، هند، امارات و سوئیس می باشند.
نکاتی که باید در صادرات خلال پسته مورد توجه قرار بگیرد نحوه بسته بندی خلال پسته می باشد که از نظر وزن بسته ها نباید آن قدر سنگین باشند که خلال ها بر روی هم آسیب دیده و بشکنند و از طرفی نباید آن قدر سبک باشند که خلال ها به راحتی بر روی هم ساییده و گرد تولید کنند و علاوه بر آن هزینه های بسته بندی بالا برود.
استاندراد های خلال پسته نیز برای صادرات متناسب با کشور هدف مهم است برای مثال برای کشور های اروپایی گواهی افلاتکسین خلال پسته مهمترین مورد است.
چین یکی از کشور های خریدار خلال پسته سبز ایران است که عموما این خلال پسته را بسته بندی کرده و مجددا به اروپا و روسیه صادر می کند.
در صورتی که بتوان خلال پسته دست اول و با قیمت مناسب تولید کرد یکی از بازار های این محصول کشور روسیه خواهد بود.
منبع: صادرات و واردات ایران

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار رویال درجه یک

صادرات خاویار رویال درجه یک

صادرات خاویار رویال درجه یک و لوکس بلوگا ایرانی به کشور های اروپایی و کشور …

دیدگاهتان را بنویسید