🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
پرورش بچه ماهی خاویار

پرورش بچه ماهی خاویار مرغوب

پرورش بچه ماهی خاویار مرغوب در ایران در ۱۵ استان کشور در حال انجام است. خرید مرغوبترین ماهی های خاویار را از مراکز تولید کننده ماهی های خاویار با سلامت کامل انجام دهید.
با توجه به سود بالایی که ماهی های خاویاری دارند، افراد بسیاری در چند ساله اخیر به سمت پرورش ماهی های خاویاری روی آورده است. به طوری که در استان های مختلف کشور، پرورش دهندگان با اطلاعات کامل به سمت این موضوع رفته و مشغول به فعالیت هستند. در حال حاضر می توان گفت در استان های گیلان، گلستان، لرستان، آذربایجان شرقی و غربی، بوشهر، مرکزی، هرمزگان، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، قزوین، سمنان، کردستان، تهران و… در زمینه پرورش بچه ماهی خاویار فعالیت دارند.

پرورش بچه ماهی خاویار

پرورش خاویار در ایران

با توجه به صید بی رویه ماهی خاویار در دریای خزر و نابودی نسل این گونه از ماهی های ارزشمند، پرروش دهندگان، پرورش اینگونه از ماهی ها را در استخر ها و مزارع پرورش ماهی شروع کردند. با این تفکر، امروزه ایران در زمینه پرورش ماهی خاویار بسیار موفق بوده است و در حال حاضر فعالیت خود را در استان های مختلف کشور به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

انواع خاویار پرورشی اصل صادراتی در ایران

  • خاویار بلوگا پرورشی صادراتی
  • خاویار سوروگا پرورشی صادراتی
  • خاویار آسترا پرورشی صادراتی
  • خاویار بری پرورشی صادراتی
  • خاویار طلایی پرورشی صادراتی
  • و…………

کشور های خریدار خاویار ایرانی

خاویار ایران به سه گونه زیر به کشور های مختلف صادر می گردد.

خاویار طلایی
• خاویار سرخ
خاویار سیاه

که از بین این خاویار ها، خاویار سیاه که به مروارید سیاه معروف است، به کشور های مختلف دنیا صادر می گردد. به بیان دیگر خاویار سیاه، سهم بیشتری از صادرات را به خود اختصاص داده است. کشور های آلمان، ایتالیا، فرانسه، انگلیس و… کشور هایی هستند که خاویار ایران را خریداری می کنند.

پرورش بچه ماهی خاویار

مرکز پرورش بچه ماهی خاویار

مراکز پرورش بچه ماهی خاویار در ایران در حال گسترش است، به طوری که حتی از روش های جدید نیز برای پرورش ماهی خاویاری استفاده می کنند، تا بهترین نتایج را در سریعترین زمان ممکن به دست آورند. این مجموعه جزو مراکز تولید انواع بچه ماهی خاویار می باشد. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]اگر قصد خرید بهترین نوع بچه ماهی خاویار را دارید، البته در سنین و اوزان مختلف، می توانید با متخصصین این مجموعه ارتباط بگیرید و بهترین بچه ماهی را برای خود خریداری نمایید.[/box]

پرورش بچه ماهی خاویار

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید