شرکت خاویار صادراتی
خانه / ماهی خاویار / پرورش بچه ماهی خاویار مرغوب
پرورش بچه ماهی خاویار

پرورش بچه ماهی خاویار مرغوب

پرورش بچه ماهی خاویار مرغوب در ایران در ۱۵ استان کشور در حال انجام است. خرید مرغوبترین ماهی های خاویار را از مراکز تولید کننده ماهی های خاویار با سلامت کامل انجام دهید.
با توجه به سود بالایی که ماهی های خاویاری دارند، افراد بسیاری در چند ساله اخیر به سمت پرورش ماهی های خاویاری روی آورده است. به طوری که در استان های مختلف کشور، پرورش دهندگان با اطلاعات کامل به سمت این موضوع رفته و مشغول به فعالیت هستند. در حال حاضر می توان گفت در استان های گیلان، گلستان، لرستان، آذربایجان شرقی و غربی، بوشهر، مرکزی، هرمزگان، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، قزوین، سمنان، کردستان، تهران و… در زمینه پرورش بچه ماهی خاویار فعالیت دارند.

پرورش بچه ماهی خاویار

پرورش خاویار در ایران

با توجه به صید بی رویه ماهی خاویار در دریای خزر و نابودی نسل این گونه از ماهی های ارزشمند، پرروش دهندگان، پرورش اینگونه از ماهی ها را در استخر ها و مزارع پرورش ماهی شروع کردند. با این تفکر، امروزه ایران در زمینه پرورش ماهی خاویار بسیار موفق بوده است و در حال حاضر فعالیت خود را در استان های مختلف کشور به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

انواع خاویار پرورشی اصل صادراتی در ایران

  • خاویار بلوگا پرورشی صادراتی
  • خاویار سوروگا پرورشی صادراتی
  • خاویار آسترا پرورشی صادراتی
  • خاویار بری پرورشی صادراتی
  • خاویار طلایی پرورشی صادراتی
  • و…………

کشور های خریدار خاویار ایرانی

خاویار ایران به سه گونه زیر به کشور های مختلف صادر می گردد.

خاویار طلایی
• خاویار سرخ
خاویار سیاه

که از بین این خاویار ها، خاویار سیاه که به مروارید سیاه معروف است، به کشور های مختلف دنیا صادر می گردد. به بیان دیگر خاویار سیاه، سهم بیشتری از صادرات را به خود اختصاص داده است. کشور های آلمان، ایتالیا، فرانسه، انگلیس و… کشور هایی هستند که خاویار ایران را خریداری می کنند.

پرورش بچه ماهی خاویار

مرکز پرورش بچه ماهی خاویار

مراکز پرورش بچه ماهی خاویار در ایران در حال گسترش است، به طوری که حتی از روش های جدید نیز برای پرورش ماهی خاویاری استفاده می کنند، تا بهترین نتایج را در سریعترین زمان ممکن به دست آورند. این مجموعه جزو مراکز تولید انواع بچه ماهی خاویار می باشد.

اگر قصد خرید بهترین نوع بچه ماهی خاویار را دارید، البته در سنین و اوزان مختلف، می توانید با متخصصین این مجموعه ارتباط بگیرید و بهترین بچه ماهی را برای خود خریداری نمایید.

پرورش بچه ماهی خاویار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

فروشنده ماهی خاویار

فروشنده ماهی خاویار اعلا

فروشنده ماهی خاویار با کیفیت اعلا و درجه یک محصولات خود را به منظور تامین …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار