شرکت خاویار صادراتی
خانه / صادرات خاویار / فروش و صادرات کنسرو خاویار
صادرات کنسرو خاویار
فروش و صادرات کنسرو خاویار

فروش و صادرات کنسرو خاویار

فروش و صادرات کنسرو خاویار برای کلیه کشورها با قیمت مناسب انجام می شود. در گیلان شرکت های تولید کننده ماهیان خاویاری، خاویار خود را در کنسرو های وکیوم شده برای فروش و صادرات آماده می کنند. خاویار ایرانی در بسته بند های روتین که نشان دهنده تولید خاویار در ایران و خاویار ایرانی است قرار می گیرد. خاویار غذای با ارزشی است. خاویار از محصولات انحصاری هر کشور است که در اختیار چند کشور محدود قرار گرفته و بیشترین صادرات خاویار، از کشور ایران و روسیه به کل جهان صورت می گیرد تا کلیه افراد از این غذا و خواص بسیار بی نظیرش بهترین استفاده را نمایند.

صادرات خاویار امپریال
صادرات خاویار امپریال فیل ماهی

فروش و صادرات کنسرو خاویار

در ایران تعداد محدودی از استان ها دارای استخرهای خاویاری میباشند که گیلان و مازنداران یکی از این دو استانی هستند که دارای این استخرها هستند. خاویارهای تولید شده در گیلان به دلیل اینکه از آب دریا برای پرورش ماهی های خاویاری استفاده می کنند دارای طعم و مزه همان خاویار دریایی می باشند و این امر باعث شده تا خاویارهای استحصال شده از استخرهای این استان ها به صورت های کنسرو شده و بسته بندی شده به کل جهان فرستاده شود. خاویارهای ایرانی یکی از بهترین نوع  خاویارهایی است که صادراتش به صورت کلی و جزعی از طریق فروش های اینترنتی به صورت ویژه ای صورت می پذیرد.

خاویار صادراتی
خاویار صادراتی در فرودگاه امام

انواع خاویارهای صادراتی

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری

فروش و صادرات کنسرو خاویار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع خاویار پرورشی

صادرات خاویار مرغوب پرورشی

برای اطلاع از جزییات صادرات خاویار مرغوب پرورشی اصل ایران با ما همراه باشید. با …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار