شرکت خاویار صادراتی
خانه / صادرات خاویار / فروش و صادرات خاویار ایرانی
صادرات خاویار ایرانی
فروش و صادرات خاویار ایرانی

فروش و صادرات خاویار ایرانی

فروش و صادرات خاویار ایرانی در خاورمیانه و کشور های اروپایی پس از برجام افزایش پیدا کرده است. خاویار ایرانی یک برند معروف در بین خاویار سایر کشور ها است. فروش و صادرات خاویار در ایران تحت نظارت دولت و شیلات می باشد و لازم است حتما مجوزهای لازم جهت فروش خاویار اخذ گردد. ایران در بین کشور هایی که اطراف دریای خزر هستند، بیشترین خاویار را تولید و صادر می کند.

صادرات خاویار بلوگا امپریال به امارات

فروش و صادرات خاویار ایرانی

ایران دارای محصولاتی صادراتی بسیار زیادی است که خاویار یکی از آن محصولات می باشد. خاویار ایرانی یکی از بی نظیرترین محصولات ایرانی است که از ایران به کل جهان صادر می شود. محصول خاویار به صورت کلی در داخل ایران و خارج ایران به صورت های ویژه اینترنتی به فروش می رسد. ایران یا همان دریای خزر دارای بهترین ماهی های خاویاری می باشد و این امر باعث شده تا بهرین خاویار را نیز دارا باشد. خاویار بلوگا یکی از بهترین خاویارهایی است که بیشترین ارزش غذایی را دارد این خاویار از ماهی فیل ماهی دریای خزر استحصال می شود.

صادرات خاویار الماس مرغوب

صادرات خاویار ایرانی

دریای خزر دارای پنج گونه معروف از ماهی های خاویاری است. خاویارهای استحصال شده از این پنج نوع ماهی های خاویاری دارای ارزش غذایی بالایی هستند. ماهی بلوگا یا فیل ماهی یکی از ماهی های خاویاری است که در دریای خزر زندگی می کند این ماهی دارای اویار بسیار خومزه و معروفی است که حتی به الماس سیاه نیز شهرت دارد. خاویار فیل ماهی از نظر رتبه بندی دارای انواع مختلفی اعم از:

بلوگا (دریایی)

درجه یک (دریایی)

درجه (دو دریایی)

بلوگا (پرورشی)

درجه یک (پرورشی)

درجه دو (پرورشی)

فروش و صادرات خاویار ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

اطلاعات مراکز فروش خاویار در تهران

قیمت خاویار روسیه جهت صادرات

قیمت خاویار روسیه برای صادرات چقدر است؟ ایا برای صادرات باید شرایط خاصی را پذیرفت؟ …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار