شرکت خاویار صادراتی
خانه / صادرات خاویار / فروش خاویار صادراتی در بلژیک
فروش خاویار صادراتی

فروش خاویار صادراتی در بلژیک

سال های پس از برجام فرصتی مناسب برای فروش خاویار صادراتی ایران در کشور های اروپایی مانند: بلژیک، آلمان، ایرلند و سوئیس می باشد. خاویار ایرانی که مخصوص صادرات، می باشد خاویار بلوگا رویال Royal Beluga و سوروگا رویال royal sevruga می باشد. به منظور فروش عمده خاویار صادراتی در کشورهای مختلف اروپایی مانند بلژیک شرکت های ایرانی بهترین عملکرد را داشته و مشتریان زیادی را جذب خود می کنند. فعالیت در زمینه صادرات از جمله اقداماتی ست که می توان برای محصولات مختلف مد نظر داشت. چرا که کشورهای زیادی در دنیا وجود داشته که متقاضی خرید تولیدات ایرانی بوده و برای تهیه آنها با شرکت های داخلی همکاری می کنند. خاویار از محصولاتی ست که به دلیل توجه کشورهای مختلف دنیا به آن، شرایط مطلوب صادراتی دارد. لذا چندین دهه است که می توان صادرات بسیار خوبی از انواع خاویار را از ایران شاهد بود.

 

رقم های اصلی خاویار ایران برای صادرات

 • خاویار ایرانی بلوگا
 • خاویار ایرانی سوروگا
 • خاویار ایرانی آسترا_ خاویار طلایی
 • خاویار ایرانی بری
 • خاویار کلاسیک

فروش خاویار صادراتی

از مهمترین مشتریان همیشگی خاویار ایران، کشورهای بزرگ اروپایی بوده که این کشورها معمولا به صورت مستقیم با شرکت های صادر کننده همکاری می کنند تا خاویار ایرانی اصیل و باکیفیت را با قیمت مناسبی خریداری و وارد کشور خود نمایند. بلژیک یکی از این کشورها بوده که با به صورت حرفه ای با کشور ایران به منظور واردات انواع خاویار همکاری دارد. به همین دلیل شاهد فروش عمده خاویار صادراتی ایرانی در این کشور بوده و محبوبیت بسیار زیادی در میان مصرف کننده ها نیز دارند.

خرید و فروش خاویار صادراتی به صورت اینترنتی

خاویارهایی که از ایران به کشورهای مختلفی دیگر صادر می شود دارای انواع مختلفی می باشد و این انواع دارای نام های مختلف و درجه بندی خاصی می باشند که هر کدام با قیمت مختلف و بهترین بسته بندی به خارج از ایران صادر می شوند. خرید و فروش آنلاین نیز یکی از روش های راحت و پر استفاده ای است که امروزه کلیه افراد از آن استفاده می کنند. سایت های زیادی وجود دارد که در آن خرید و فروش اینترنتی صورت می گیرد ولی سایت رایبد خاویار یکی از سایت های ایرانی و مختص به خاویار است که انواع خاویار و محصولات مرتبط به آن را با قیمت مناسب به صورت کاملا آنلاین به دست مشتری می رساند.

انواع محصولات قابل خرید و فروش در سایت رایبد خاویار

 • انواع خاویار
 • انواع ماهی
 • انواع گوشت ماهی خاویاری
 • قارچ ترافل
 • ظروف سرو خاویار
 • و…….

فروش خاویار صادراتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار در مزرعه پرورش ماهیان خاویاری

بهترین نحوه خرید خاویار در بازار شیراز

بهترین نحوه خرید خاویار در بازار شیراز و استان فارس چیست؟ آیا برای خرید خاویار …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار