خانه / صادرات گوشت خاویار / صادرات گوشت و خاویار فیل ماهی
صادرات گوشت و خاویار
صادرات گوشت و خاویار فیل ماهی

صادرات گوشت و خاویار فیل ماهی

صادرات گوشت و خاویار فیل ماهی به صورت ویژه ای از طریق مجموعه رایبد خاویار انجام می شود. فیل ماهی با ارزشترین ماهی دریای خزر است که از آن گران ترین ماده غذای که همان خاویار است به دست می آید. صادرات گوشت و خاویار فیل ماهی به اروپا و کشورهای قاره آمریکا توسط بازرگانان ایرانی انجام می شود. بخش زیادی از خاویار به عنوان بار مسافر از ایران خارج می شود و مسافران به عنوان سوغات، خاویار ایرانی را برای دوستان خود می برند.

صادرات گوشت و خاویار فیل ماهی

صادرات گوشت و خاویار فیل ماهی

فیل ماهی از راسته تاس ماهی ها می باشد. یکی از بزرگ‌ترین ماهی های موجود در دریای خزر است و این موضوع باعث شده تا صادرات گوشت و خاویار فیل ماهی نیز صورت گیرد. زیستگاه اصلی این آب‌زی دریای خزر می باشد و هم‌اکنون در فهرست گونه‌های به‌شدت در معرض خطر انقراض دارد. خاویار فیل ماهی آن گران‌ترین نوع خاویار است. نمونه‌هایی از آن‌ها با وزنی در حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم و سنی بیش از ۱۰۰ سال صید شده‌است. هر دو یا سه سال یکبار تخم ریزی می‌کند و بین ۱۴ و ۱۷ سالگی بالغ می‌شود. طول آن از یک و نیم متر تا بیش از چهار متر است. رکورد صید آن در ایران ۱۲۵۰ کیلوگرم بوده‌است که از آن ۲۳۰ کیلوگرم خاویار طلایی، که گرانترین نوع خاویار است، استحصال شد.

انواع خاویار فیل ماهی

  • بلوگا
  • رقم یک
  • رقم دو

انواع خاویار فیل ماهی

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات گوشت خاویار به انگلستان

صادرات گوشت خاویار به انگلستان

چگونه می توان صادرات گوشت خاویار به انگلستان و کشورهای اتحادیه اروپا را به انجام …

دیدگاهتان را بنویسید