خانه / صادرات ماهی / صادرات گوشت منجمد ماهی خاویاری

صادرات گوشت منجمد ماهی خاویاری

صادرات انواع گوشت منجمد من جمله گوشت منجمد ماهی خاویار از طریق مرزهای دریای و خشکی شمال ایران به کشورهای اروپایی چون فرانسه، بلاروس، گرجستان و… انجام می شود.
ماهی‌ای خاویاری دریای خزر مهمترین محصول این دریاچه بزرگ بحساب می‌آیند که خریدارن و علاقمندان زیادی در سرتاسر دنیا دارد.
صادرات خاویار و گوشت خاویار بصورت منجمد و غیر منجمد از محصولاتی ست که در کشور های محدودی صورت می‌گیرد که ایران نیز جزء اصلی ترین صادر کنندگان خاویار محسوب شده و تجاری همچون ما بسیار علاقه مند می باشند تا بطور مستقیم با تاجران کشورهای اروپایی همچون بلاروس، فرانسه و گرجستان همکاری در سطح بالایی داشته باشیم.
تا بتوانیم ارزشمندترین محصول دریای خزر را با مرغوب‌ترین کیفیت به دست جهانیان برسانیم.
ماهیان خاویاری علاوه بر صید دریا در حوضچه هایی کنار خط ساحلی نیز پرورش میابند، با این روش پرورش ماهیان خاویاری هم باعث افزایش تولید این گونه ارزشمند و هم مشکل انقراض آنها حل خواهد شد.
با پرورش ماهی خاویار در ای استخرها سالانه حجم قابل توجهی به صادرات این مروارید سیاه افزوده خواهد شد و باعث ایجاد شغل نیز خواهد گردید تا اقتصادی پویاتر در بخش صید و صیادی داشته باشیم و کشور را همچنان به عنوان مطلب اصلی صادرات خاویار در دنیا مطرح نماییم.
این خواص بی نظیر خاویار باعث شده ک به عنوان یکی از گرانترین غذاهای دنیا معرفی گردد تا افراد زیادی از جهت قیمت بالا از خوردنش منصرف شوند، ولی این مورد باعث کم شدن محبوبیت خاویار نگشت.
دریای خزر بزرگترین محل برای زندگی و صید ماهیان خاویاری همچون تاس ماهی ایرانی، تاس ماهی روسی، فیل ماهی و… بوده که این ماهیان حدود ۹۳% خاویار و گوشت خاویار دنیا را تأمین می نمایند.
برای صادرات گوشت ماهیان خاویاری و ارسال آن ب نقاط مختلف دنیا آن را به صورت منجمد در می‌آورند. این کار باعث افزایش زمان ماندگاری ماهی می شود.
منبع: صادرات و واردات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات ماهی کپور

صادرات انواع ماهی کپور به عراق

شما بازرگانان محترم فعال در صنعت ماهی می توانید از طریق این واحد تجاری صادرات …

دیدگاهتان را بنویسید