خانه / صادرات گوشت خاویار / صادرات گوشت ماهی خاویاری به اسپانیا
انواع ماهی های خاویاری

صادرات گوشت ماهی خاویاری به اسپانیا

ماهی خاویاری دارای انواع مختلفی می باشد. صادرات گوشت ماهی خاویاری به اسپانیا نیز صورت می پذیرد. از ایران صادرات گوشت ماهی خاویاری به کشور اسپانیا انجام می گیرد. گوشت ماهی خاویاری بسیار مقوی و مفید می باشد. ماهی بلوگا یا همان فیل ماهی معروف ترین ماهی خاویاری دریای خزر می باشد که هم خاویار و هم گوشت ماهی بلوگا همان گونه که اشاره شد به کشور اسپانیا صادر می گردد. اسپانیا و تمام نقاط ایران و جهان خواستار گوشت و خاویار فیل ماهی هستند.

صادرات گوشت ماهی خاویاری به اسپانیا

فیل ماهی از ماهیان بسیار گرانبها و به بیانی دیگر، گرانبهاترین ماهی جهان است. خاویار حاصل از آن گرانترین نوع خاویار به نسبت سایر خاویارها می‌باشد.  گوشت فیل ماهی نیز به صورت تازه، یخ زده یا دودی فروخته می‌شود و همچنین گوشت فیل ماهی به اسپانیا نیز صادر می شود.۶۳ درصد وزن بدن این ماهی قابل خوردن است. گوشت تازه آن ۶/۷ درصد و خاویار آن ۲۵/۹ درصد پروتئین دارد. در آب‌های ایرانی دریای خزر، ۱۲/۶ درصد وزن بدن این ماهی از خاویار است.۲۹/۷ درصد خاویار تولیدی ایران در سال ۱۳۵۱ از فیل ماهی بود که در سال ۱۳۷۳ این مقدار به ۹/۵ درصد کاهش یافت.

صادرات گوشت ماهی اوزون برون

نوع اوزون‌برون پرورشی دارای ۲۱ درصد پروتئین، ۱٫۴ درصد چربی و ۷۶٫۸ درصد رطوبت است. تخم اوزون‌برون دارای ارزش غذایی و اقتصادی زیادی است. طبق تحقیقات انجام شده میزان پروتئینگوشت اوزون‌برون پرورشی نسبت به اوزون‌برون دریایی بیشتر است و میزان چربی آن کم‌تر می‌باشد. طرز تهیه اوزون‌برون متفاوت است و هرکس طبق تجربه می‌تواند یک غذای فوق‌العاده از اوزون‌برون تهیه کند. طرز تهیه اوزون‌برون را می‌توان با در نظر گرفتن علایق نسبت به ترش یا شیرین بودن آن انجام داد.

صادرات گوشت ماهی خاویاری به اسپانیا

انواع ماهی های خاویاری

  • فیل ماهی
  • اوزون برون
  • چالباش
  • قره برون
  • سیبری

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات گوشت خاویار به انگلستان

صادرات گوشت خاویار به انگلستان

چگونه می توان صادرات گوشت خاویار به انگلستان و کشورهای اتحادیه اروپا را به انجام …

دیدگاهتان را بنویسید