خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات لوازم برقی خورشیدی و کولر

صادرات لوازم برقی خورشیدی و کولر

آیا کولر ها و تجهیزات خورشیدی جایگزین خوبی برای لوازم معمولی برقی خانگی هستند؟ کولر های آبی پرمصرف را چگونه می توان خورشیدی کرد و بویژه صادرات این محصول چگونه است؟
باتوجه به اینکه مصرف انرژی ایران بسیار بالاتر از متوسط سالانه دنیا می باشد در نتیجه از طرح ها، تولیدات و همچنین خدماتی که در راستای کاهش مصرف انرژی و بویژه در جهت استفاده از انرژی های نو باشد استقبال بسیار زیادی را شاهد می باشیم.
لوازم خانگی برقی بویژه کولر ها، یخچال ها و بخاری های برقی پر مصرف ترین لوازم خانگی می باشند که نمونه های خورشیدی آنها می تواند به بازگشت سرانه مصرف سالانه به میزان متوسط جهانی بسیار کمک کند و از طرفی میزان هزینه خانوار را در زمینه انرژی برق مصرفی کاهش دهد.
صادرات چنین تجهیزاتی هم به کشور های بسیاری مورد توجه می باشد که از جمله آنها می توان به عراق، عمان و همینطور پاکستان و افغانستان اشاره داشت.
کولر آبی خورشیدی پر فروش ترین محصول مجموعه آرتین می باشد که ویژگی های منحصر به فرد آن بویژه در بازار صادرات بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
برای کسب اطلاعات در زمینه فروش داخلی و صادراتی این محصول با ما در ارتباط مستقیم باشید
منبع: صادرات و واردات ایران

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار به آلمان

صادرات خاویار به آلمان به طور عمده اعمال می شود و دلیل این امر وجود …

دیدگاهتان را بنویسید