خانه / صادرات زرشک / صادرات زرشک ایران به آمریکا

صادرات زرشک ایران به آمریکا

یکی از محصولات اصیل ایرانی که به طور غیر مستقیم به کشور آمریکا صادرات وسیعی دارد زرشک ایران می باشد که با قیمت های مختلفی عرضه می گردد.
زرشک یک محصول خوراکی بسیار خوش رنگ و با خواص فراوان می باشد و با توجه به ارگانیک بودن این محصول کشور های اروپایی، آمریکا، کانادا و… تقاضای بالایی برای این محصول دارند.
صادرات زرشک ایران به آمریکا غالبا به طور غیر مستقیم و با واسطه گری کشور های اروپایی و ترکیه انجام می شود. مخصوصا ترکیه بیشترین میزان خرید زرشک ایران را به خود اختصاص داده است وا مجددا این محصول از آن جا به آمریکا، کانادا، اروپا و حتی امارات صادر می شود.
البته عمده مصرف زرشک در آمریکا برای بسته بندی آن و سپس عرضه و صادرات دوباره آن به دیگر کشور ها می باشد. برای مثال زرشک با برند های مختلف آمریکایی در اکثر فروشگاه های اروپا موجود است درحالی که بر روی تمام این برند ها عبارت “زرشک اصیل ایرانی” نوشته شده است.
یکی از مسائل مهم در صادرات به این کشور به علت فاصله دور و همچنین اهمیت به سلامت محصول توجه به بسته بندی صادراتی زرشک می باشد.
منبع: صادرات و واردات ایران

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروش زرشک خراسان جنوبی

فروش زرشک خراسان جنوبی برای صادرات به اروپا

از محصول زرشک برای صادرات به کدام کشور های اتحادیه اروپا بیشتر استفاده می شود؟ …

دیدگاهتان را بنویسید