خانه / صادرات زرشک / صادرات زرشک ارگانیک به کره جنوبی

صادرات زرشک ارگانیک به کره جنوبی

کره جنوبی از زرشک ایران برای مصارف دارویی و خوراکی استفاده می کند و به همین جهت صادرات نوع ارگانیک آن به این کشور در حجم بالا در حال انجام می باشد.
از دیرباز در ایران از زرشک و آب زرشک هم برای مصارف خوراکی و هم برای مصارف دارویی استفاده می کرده اند، بیشتر استفاده دارویی آن هم برای رقیق کردن خون و در سلامت کبد بوده است که تاثیر بسیار چشمگیر و سریعی دارد.
بخصوص از انواع زرشک تولیدی ایران مربا، آب زرشک و لواشک می ساخته اند.
در صنعت جدید پس از اینکه این محصول به بازار های جهانی بخصوص کشور هایی مانند کره جنوبی صادر شد که در این کشور ها از مواد غذایی سالم و ارگانیک جهت تولید دارو استفاده می کنند با تحقیقات متعدد نشان داده شد که زرشک ایران هم تاثیر مثبت بر خون و کبد و هم تاثیر چشمگیر بر پوست دارد فلذا در این زمینه شاهد آغاز صادرات حجم بالای زرشک ارگانیک به کره جنوبی هستیم.
بیش از نود و پنج درصد تولید این محصول در دنیا مربوط استان خراسان جنوبی ایران می باشد که در این استان تقریبا بیش از نیمی از تولیدات ارگانیک هستند و نه تنها در رشد درخت و پرورش محصول از سموم و کود های شیمیایی استفاده نمی شود بلکه گروه تولیدی و فرآوری زرشک آرتین به عنوان صادرکننده زرشک ارگانیک این محصول را در حجم بالا به صورت ارگانیک هم فرآوری کرده و صادرات آن را در دست اجرا دارد.
منبع: صادرات و واردات ایران

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات زرشک درجه یک

صادرات زرشک درجه یک ایران به استرالیا

برای صادرات زرشک درجه یک از ایران به استرالیا نیاز به رعایت چه استاندارد هایی …

دیدگاهتان را بنویسید