خانه / صادرات خاویار / صادرات خاویار رویال به سوئیس
صادرات خاویار سوئیس
صادرات خاویار رویال به سوئیس

صادرات خاویار رویال به سوئیس

صادرات خاویار رویال به سوئیس و دیگر کشورها به صورت کاملا اینترنتی صورت می گیرد. خاویار بلوگا اصل یا همان رویال که در ایران تولید می شود دارای کیفیت و ظرفیت بسیار بالایی برای صادرات به کشور سوئیس آلمان بلژیک دارد. ایران پس از برجام و لغو تحریم های اقتصادی مراودات تجاری خود را با کشور های اروپایی گسترش داده و محصولات صادراتی خود اعم از خاویار را به اقصی نقاط جهان صادر می نماید. البته برای افزایش صادرات به کشور سوئیس تمهیدات بیشتری شده است، و خاویار یکی از این اهداف تعیین شده گشته تا صادرات خاویار رویال دری به روی گسترش این روابط تجاری باشد.

صادرات خاویار طلایی
صادرات خاویار طلایی و مرغوب ایرانی

صادرات خاویار رویال به سوئیس

تعریفی از خاویار، ماهی های خاویاری در داخل شکم خود درای تخم هایی هستند که این تخم ها را اشپل یا همان خاویار می نامند. خاویارهای هر ماهی را به نام های مختلفی می شناسند. خاویار رویال همان خاویار فیل ماهی است. خاویار رویال یکی از معروفترین خاویارها در جهان است. خاویار رویال ایران به علت شهرت زیادی که دارد به کشورهای مختلفی مانند سوئیس ارسال می شود. ایران دارای خاویارهای صادراتی معروفی است که یکی از آنها رویال یا همان امپریال می باشد. خاویار رویال یکی از گرانترین محصول صادراتی ایران در جهان می باشد که این محصول به روش اینترنتی از طریق مجموعه رایبد خاویار به قیمت مناسب به تمام نقاط سوئیس فرستاده می شود.

صادرات خاویار طلایی
صادرات خاویار طلایی و مرغوب ایرانی

انواع خاویار رویال صادراتی

  • بلوگا
  • درجه یک
  • درجه دو

صادرات خاویار رویال به سوئیس

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار به اروپا

صادرات خاویار به اروپا زمینه ای عالی است برای پیشرفت اقتصادی کشورمان که مورد توجه …

دیدگاهتان را بنویسید