خانه / صادرات برنج / صادرات برنج شمال به ارمنستان

صادرات برنج شمال به ارمنستان

صادرات انواع متعددی از برنج های ممتاز شمال ایران زمین به کشورهای همسایه هم چون ارمنستان با قیمت فوق العاده خوب و کیفیت بسیار عالی صورت می پذیرد.
با دانستن قدرت و توانایی کشور برای تولید یکی از استراتژیک ترین محصولات غذایی دنیا یعنی همان برنج ک بخش عمده ای از خوراک و سبد غذای جهانیان را تشکیل می دهد، بازرگانان سعی در صادرات برنج با کیفیت و درجه یک ایرانی به بازارهایی همچون ارمنستان را دارند.
ارمنستان از جمله کشورهایی ست ک با ایران روابط تجاری سیاسی گسترده دارد و دو کشور سهم قابل توجهی از بازار یکدیگر را در دست دارند شرکای تجاری مهم و قابل اعتمادی برای همدیگر بشمار می‌روند.
برنج از مرغوب‌ترین محصولات کشورمان است که نه تنها در داخل کشور حتی در سایر کشورها خوش آوازه بوده که حتی صادرات این محصول نیز صورت می خواهد.
بهترین برنج ایرانی که در شمال کشور کشت می شود و بسیار خوش پخت و خوش عطر می باشد برنج طارم هاشمی است که این قابلیت و کیفیت را دارد به کشور دوست و شریک تجاری خود، ارمنستان صادر گردد.
برنج ایرانی نسبت به سایر برنج ها دارای کیفیت و پخت بسیار خوبی می باشد ک سلیقه های مختلفی را به خود جلب نموده و با رضایت این برنج را میل می‌کنند.
تمامی مراکز خرید و فروش برنج و رستوران های ارمنستان و کشورهای همسایه شمالی ایران با انتخاب و در اختیار قرار دادن چنین محصولات با کیفیتی، توانسته نظر مثبت مشتریان و خریداران خود را کسب کرده و فروشی هر چه بیشتر داشته باشند.
این تضمین و اطمینان خاطر به خریداران داده می شود محصولی ایرانی با کیفیت فوق العاده در اختیارشان قرار خواهد گرفت.
منبع: صادرات و واردات ایران

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات برنج

انجام صادرات برنج شمال

برنج شمال یکی از باکیفیت ترین و خوش عطر ترین برنج های نه تنها منطقه، …

دیدگاهتان را بنویسید