خانه / صادرات خاویار / خرید خاویار ایرانی برای صادرات
صادرات خاویار ایرانی
خرید خاویار ایرانی برای صادرات

خرید خاویار ایرانی برای صادرات

در بازار ماهی شمال به خصوص بندر انزلی خرید خاویار ایرانی برای صادرات رواج دارد و خاویار ایرانی را برای استفاده در هتل ها و هایپر مارکت های بزرگ در اروپا خریداری می نمایند. خاویار بلوگا در کشورهای محدودی تولید می شود. و صادرات این محصول ارزشمند برای بازار های خاصی انجام می شود. تاجران مطرح ایرانی خاویار بلوگا را به کشور آلمان، سوئد، سوئیس، فرانسه و ایتالیا صادر می نمایند. برای توسعه بازار صادراتی خاویار ایرانی لازم است که دولت و شرکتهای صادرکننده همدلی داشته باشند و از توفیقی به دست آمده می توان برای بهبود اقتصاد کشور استفاده نمود.

قیمت خاویار بلوگا در بازار ایران

خرید خاویار ایرانی برای صادرات

تخمی که در داخل شکم ماهی های خاویاری وجود دارد را خاویار می نامند و به این نام مشهور شده است. خاویارها دو گونه دریایی و پرورشی دارند که گونه دریای آن امروزه  به دلایل زیادی که ماهی های خاویاری دارند از بین می روند خیلی خیلی نایاب  شده است و این امر باعث شده تا خاویارهای پرورشی که با آب دریا پرورش می یایند دارای همان مزه خاویارهای دریای باشد و به بیشترین مقدار خرید و فروش و حتی مورد صادرات قرار بگیرد.

انواع خاویارهای ایرانی

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری

خرید خاویار ایرانی برای صادرات

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار به اروپا

صادرات خاویار به اروپا زمینه ای عالی است برای پیشرفت اقتصادی کشورمان که مورد توجه …

دیدگاهتان را بنویسید