🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
عرضه خاویار درجه یک ایرانی در بیشتر کشورها

خاویار صادراتی در فرودگاه امام

خاویار صادراتی در فرودگاه امام پس از دریافت مجوز سایتس برای فروش خاویار در فرودگاه امام و صادرات برای سایر کشورها آماده می گردد. فرودگاه امام اصلی ترین فرودگاه کشور برای صادرات خاویار و گوشت خاویار ایرانی می باشد. این فرودگاه با داشتن تجهیزات لازم برای بررسی خاویار و حمل این محصول، ترمینالی مناسب برای صادرات خاویار ایرانی است.

قیمت فروش خاویار در فرودگاه امام

حجم زیادی از خاویار صادراتی از طریق فرودگاه امام به دیگر کشورها ارسال می شود. لذا مراکز فروش می توانند محصول خود را در این مکان نیز تحویل مشتری دهند. با توجه به اینکه صادرات محصولات مختلف امروزه از طریق خطوط هوایی بهتر بوده و می توانند حجم زیادی از محصولات داخلی را به کشورهای مختلف دنیا عرضه داشته، طبیعتا بهره گیری از فرودگاه های بین المللی بیشتر خواهد بود.

قیمت فروش خاویار در فرودگاه امام

خاویار صادراتی و مرغوب در ایران

 1. خاویار بلوگا امپریال
 2. خاویار آسترا (خاویار طلایی)
 3. خاویار سوروگا (اوزون برون)
 4. خاویار بری
 5. خاویار کلاسیک

در زمینه صادرات انواع خاویار به کشورهای مختلف دنیا، فرودگاه امام تهران یکی از بهترین مکانها بوده و می توان با دریافت مجوزهای لازم بدون مشکل صادرات زیادی داشت.

خاویار صادراتی و مرغوب در ایران

تحویل خاویار صادراتی در فرودگاه امام

از آنجا که فرودگاه امام یکی از شاهراه ها برای صادرات خاویار بشمار می آید، اغلب مراکز فروش می توانند خاویار مد نظر مشتری خود را در این مرکز تحویل دهند. این موضوع در بسیاری از مواقع به نفع خریداران بوده و هزینه های مختلفی از دوش آنها برداشته می شود. این مجموعه نیز به منظور همکاری بهتر با مشتریان خود، می تواند خاویار را در فرودگاه امام تحویل آنها دهد.

فرودگاه های مهم بین المللی برای صادرات خاویار

 • فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز
 • فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران
 • فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد
 • فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز
 • فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان

تحویل خاویار صادراتی در فرودگاه امام

قیمت خاویار صادراتی ایران

قیمت خاویار صادراتی ایران در بین تمام کشورهای جهان متفاوت است. شرایط های اقتصادی در هر کشورهای خارجی به دلیل پیروی از قوانین کشور خود می باشد. در ایران به دلیل وجود همه نوع از محصولات مرغوب خاویاری صادراتی برای جهان و اینکه شرایط اقتصادی موجود در کشور این امکان را به وجود آورده در میان هر یک از نمایندگی که قیمت ها بسیار متفاوت تر باشد در کنار هر یک از گونه های خاویاری با دیگر نوع ماهیان خاویار خود. برای مطلع نموده از قیمت های هر یک از محصولات خود میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

خاویارهای صادراتی

 • خاویار امپریال و یا رویال بلوگا
 • بلوگا درجه یک
 • بلوگا درجه دو

قیمت خاویار صادراتی ایران

خاویار اصل ایرانی

خاویار اصل ایرانی را برای تهیه در کیفیت های اصل و درجه یک میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار در هر کجای کشور که هستید به راحتی با دسترسی آسان به این نمایندگی مراجعه نمایید. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]نمایندگی رایبد خاویار با بیش از چندین سال سابقه در زمینه تولیدی و پرورش ماهیان خاویاری میتواند بهترین گزینه شما برای خرید محصولات باشد.[/box] محصولات خود را به صورت عالی در بسته بندی های مورد نظر خودتان با آدرس شما درب منزلتان به راحتی تقدیم می نماید. ماهیان به ۲۷ گونه و زیرگونه در جهان تقسیم می‌شوند که از این تعداد ۶ گونه در دریای خزر زندگی می‌کنند.

خاویار اصل ایرانی

صادرات خاویار اصل ایرانی

صادرات خاویار اصل ایرانی بر عهده تمام نمایندگی های معتبر ایرانی است. در سال های اخیر، ورود خاویار تقلبی در بازار ایران، باعث شده است که برخی خریداران خارجی با نگاه های تردید آمیز به محموله هایی که از ایران فرستاده می شود، نگاه کنند. امروزه بر اساس تحقیقات نشان داده میشود که به نسبت بازارهای داخلی ایرانی رونق بیشتری نسبت به بازارهای صادراتی و خارجی داشته است. گوشت ماهی و سایر آبزیان بیشترین ویتامین های مورد نیاز بدن انسان را تأمین می کند و حاوی مجموعه هایی از مواد معدنی لازم می باشند.

کشورهای صادراتی مهم

 • امریکا
 • کانادا
 • انگلستان
 • فرانسه
 • بلژیک
 • اسپانیا
 • دانمارک

صادرات خاویار اصل ایرانی

صادرات خاویار اصل در رایبد خاویار

صادرات خاویار اصل در رایبد خاویار و در بازار جهانی بر عهده شرکت های تولیدی ماهیان خاویاری کشور می باشد که برای صادرات خاویار مشتریان میتوانند به سایت نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایند، این نمایندگی انواع محصولات خاویاری صادراتی و بسیار مهم ایران را علاوه بر این که از طریق فروشگاه خود به صورت آنلاین و به همراه تازگی محصولات در اختیار مشتریان قرار میدهد، خاویار انواع مختلفی دارد که شامل ۲۷ گونه ماهی است و ۶ نوع آن در دریای خزر زیست می کنند. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]گوشت ماهی خاویار هم مثل سایر ماهی هاست. اما آنچه موجب متمایز شدن این ماهی از انواع دیگر می شود، تخم آنهاست که به مروارید سیاه نیز مشهور است.[/box]

کشورهای صادر کننده

 • اسیایی
 • عربی
 • اروپایی

صادرات خاویار اصل در رایبد خاویار

صادرات خاویار سیاه ایرانی

صادرات خاویار سیاه ایرانی و نیز شرایط بسته بندی خاویار همراه مسافر و برای صادرات اینگونه می باشد که در بسته بندی های قوطی و شیشه ای به همراه پک یخ در قسمت بار های هواپیما و درون یخچال هواپیما قرار میگیرد که برای مسافر مشکلی ایجاد نگردد و تا ساعت ها به صورت فریز می ماند. همانطور که درباره خاویار میدانید، ارزش ماهیان خاویاری نه به جهت استفاده از گوشت، بلکه به علت تخم آنهاست که به خاویار یا مروارید سیاه مشهور است. فيل ماهي یا بلوگا، قره برون يا تاس ماهي ايران ، چالباش يا تاس ماهي روس ، ماهي شيپ و ماهي اوزون برون گونه های صادراتی می باشد.

صادرات خاویار سیاه ایرانی

مزایای خاویار صادراتی

مزایای خاویار صادراتی در هر یک از نمایندگی ها دارای مزایای متفاوتی می باشد. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار، امروزه به یکی از محبوب ترین مواد غذایی در سر تا سر دنیا بدل شده و این محبوبیت در میان مشاهیر و سلبریتی ها نیز مشاهده می‌شود.[/box] خاویارها یکی از غذاهای پرطرفدار جهان می باشند که برای مصرف های درمانی هم از گوشت آنها استفاده می شود و هم از تخم ماهیان خاویاری. باید بدانید که در ایران نیز در حال حاضر حدود به ۱۸ مزارع پرورشی در استان های شمال کشور موجود می باشند. برای تهیه و صادرات میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

مزایای خاویار صادراتی

بهترین خاویار ایرانی و صادرتی

بهترین خاویار ایرانی و صادراتی خاویار بلوگا می باشد که خاویار بلوگا امپریال یا الماس یکی از بهترین گونه های ماهیان خاویاری در کشور ایران میباشد و بومی دریای خزر است. بهترین نوع خاویار،  خاویار بلوگا است که از فیل ماهی به عمل می آید. یکی از بزرگترین گونه های ماهی در آب های ایران، فیل ماهی است که نسبت به سایر ماهی هایی که خاویار تولید می کنند، کیفیت و طرفداران بیشتری دارد. وزن برخی از فیل ماهی به ۱۴۰۰ کیلو هم رسیده است. این ماهی می تواند بیش از ۱۰۰ سال عمر کند. برای تمایل به خرید به بهترین نحو میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

بهترین خاویار ایرانی و صادرتی

سفارش خرید خاویار صادراتی

سفارش خرید خاویار صادراتی را در ایران به دلیل بومی بودن ماهیان خاویاری در کشور دارای نمایندگی بسیار و بزرگی می باشد که مشتریان برای مطلع شدن از قیمت ها و قبل از خرید خود میتوانند به راحتی با دسترسی بسیار آسان به سایت فروشگاه و برند خاویار ایران در هر جا که هستند مراجعه کنند. مصرف کنندگان مهم خاویاری در کشور و جهان باید بدانند که ایران به دلیل بومی بودن ماهیان خاویاری در دریای بسیار بزرگش است که دارای بهترین مراکز خرید و فروش ماهیان دریایی می باشند. [box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار به تخمک‌های بارور نشده حاصل از تخمدان جنس ماده ماهیان خاویاری گفته می‌شود.[/box]

سفارش خرید خاویار صادراتی

خرید خاویار صادراتی

خرید خاویار صادراتی را به صورت فشرده، جهت تمایل برای خرید این نوع خاویار که انواع خاویارها در این وجود دارد ان هم به صورت فشرده را میتوانید از نمایندگی های مهم و معتبر ایرانی همچون خاویار ایران و میراث خاویار تهیه نمایید و ان را به صورت حضوری و یا انلاین خریداری نمایید و درب منزل خود تحویل بگیرید. خاویار بلوگا رقم یک شیلات اغلب دانه های بزرگتری نسبت به دانه های خاویار پرورشی دارد. البته گفتنیست که عمل تخم گذاری توسط هر ماهی دریایی می تواند بارها قبل از صید ماهی و گرفتن خاویار انجام شود که بعضا توانایی درشت تر بودن نسبت به خاویار پرورشی را داراست.

خرید خاویار صادراتی

تولید خاویار صادراتی ایران

تولید خاویار صادراتی ایران در بین مزارع مهم پرورشی خاویار صورت میگیرد. شرکت مروارید قروق تالش بزرگترین مزرعه تولید خاویار دریای خزر در ایران میباشد که خاویار را بصورت کاملا طبیعی و ارگانیک پرورش داده و مستقیم بدست مشتریان و مصرف کنندگان خاویاری میرساند. ۵ گونه از ماهیان خاویاری ممتاز جهان در دریای خر کشور می‌زیند که به ترتیب کیفیت عبارتند از: «فیل ماهی»، «قره برون ایرانی»، «گُلد (چالباش روس)»، «شیپ» و «ازون برون». برای تهیه این خاویارها به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

تولید خاویار صادراتی ایران

خرید بهترین خاویار در رایبد خاویار

خرید بهترین خاویار در رایبد خاویار که برندی جهانی و معتبر در کشور ایران می باشد را میتوانید به راحتی تنها با مراجعه به سایت فروشگاه رایبد بهترین نوع محصول های پوست و گوشت و تخم ماهیان خاویاری را در بسته بندی های مخصوص به خود خریداری نمایید. با مراجعه به این نمایندگی و شرکت میتوانید انواع خاویار ها را با کیفیت های اصل به همراه قیمت های عالی تهیه و ان را در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید. دریای خزر ۹۳ درصد خاویار جهان را در خود جای داده است که ۵ نوع خاویار ارزشمند از این دریا بدست می آید.

ماهی های خاویار

 • بلوگا
 • استرا
 • سوروگا
 • بری
 • سیبری

خرید بهترین خاویار در رایبد خاویار

فروشگاه خاویار اصل صادراتی

فروشگاه خاویار صادراتی اصل را در زیر از معتبر ترین نمایندگی ها به شما اشاره خواهیم کرد

 • رایبد خاویار ایرانی
 • خاویار ایران
 • میراث خاویار
 • باهو خاویار
 • خاویار قروق تالش

فروشگاه خاویار اصل صادراتی

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید