خانه / صادرات خاویار / صادرات خاویار فیل ماهی به فنلاند و سوئد
صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران
صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران

صادرات خاویار فیل ماهی به فنلاند و سوئد

صادرات خاویار فیل ماهی به فنلاند و سوئد نیز انجام می شود. خاویار فیل ماهی ایرانی به نقاط متعددی از دنیا فرستاده می شود. صادرات خاویار ایران پس از افت چند ساله پس از توافق برجام رشد خوبی داشته است. اروپا به عنوان اصلی ترین خریدارن خاویار فیل ماهی ایرانی (بلوگا رویال)، سالیانه چندیدن تن خاویار از ایران وارد می نماید. حتی کشور های مجارستان اسلوونی، رومانی، ایتالیا و اتریش نیز از ایران خاویار وارد کرده اند.

صادرات خاویار فیل ماهی به فنلاند و سوئد

صادرات خاویار فیل ماهی به فنلاند و سوئد

خاویار فیل ماهی تخم خاویاری است که از ماهی فیل ماهی دریای خزر تولید می شود و وارد بازارهای ایرانی و خارجی می شود. اویار دارای خواص درمانی بسیار بسیار بالایی می باشد و این امر باعث شده تا خاویار به تمام نقاط بزرگ و کوچک جهان صادر شود. خاویار محصول ایران زمین می باشد و به دلیل خواص بسیار زیاد و کیفیت عالی آن باعث شده تا جزء محصولات صادراتی ایران باشد. خاویار فیل ماهی یکی از خاویارهای صادراتی ایران می باشد که به فنلاند و سوئد ارسال می شود.

انواع خاویار فیل ماهی ایرانی

  • بلوگا
  • درجه یک
  • درجه دو

 

منبع: بازار ماهی ایران

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن با بهترین برند از طریق بهترین فروشگاه اینترنتی صورت می …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال خاویار ایران>کانال خاویار ایران رایبد خاویاررایبد خاویار