خانه / صادرات خاویار / صادرات خاویار به شرق آسیا
صادرات خاویار شرق آسیا
صادرات خاویار به شرق آسیا

صادرات خاویار به شرق آسیا

صادرات خاویار به شرق آسیا نیز به صورت کاملا اینترنتی و با بهترین قیمت و کیفیت انجام می شود. در شرق آسیا کشور های هنگ کنگ، ژاپن و… تمایل دارند که خاویار اصل ایرانی دریای خزر به کشورشان صادر گردد. صادرات خاویار امپریال و رویال که از فیل ماهی به دست می آید به این کشور ها رواج دارد. خاویار بلوگا گران ترین غذای جهان است که در کشور های اطراف دریای خزر به دست می آید و دلیل تولید بیشترین خاویار در این منطقه وجود بیش از ۹۰% ماهی های خاویاری جهان در این دریا است.

خرید خاویار دریایی در تهران

صادرات خاویار به شرق آسیا

خاویار ایران و ایران زمین دارای معروفیت بسیار بالایی است. هر کشوری دارای محصولی معروف و صادراتی در خود می باشد. خاویار نیز یکی از محصولات کاملا صادراتی کشور ایران است. خاویار ایران علاوه بر طعم و مزه دارای خواص درمانی بسیار بسیار بالایی است. خاویار یکی از پر کالری ترین محصولاتی است که در ایران تولید می شود.  محصول غذایی خاویار برای کودکان و افراد سن بالا بسیار مناسب است. خاویار درمان کننده بسیاری از بیمارها می باشد. این محصول حتی در درمان آلزایمر نیز تاثیر بسیاری داشته است و این امر باعث شده تا خاویار ایرانی بسیار معروف شود و صادراتش نیز به کلیه کشورها اعم از کشورهای شرق آسیا نیز صورت گیرد.

صادرات خاویار از ایران
صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن

انواع خاویار های صادراتی ایران

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری

صادرات خاویار به شرق آسیا

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فواید و خواص مصرف خاویار در بارداری

فواید و خواص مصرف خاویار در بارداری

فواید و خواص مصرف خاویار در بارداری چیست و چه تأثیراتی می تواند بر روی …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

کانال خاویار ایران>کانال خاویار ایران رایبد خاویاررایبد خاویار صادرات خاویار ایرانی