رایبد خاویار
خانه / صادرات خاویار / صادرات خاویار به اروپا از ایران

صادرات خاویار به اروپا از ایران

از جمله کشورهای صادر کننده مهم در بخش خاویار ایران بوده و در تلاش برای افزودن فروش و صادرات اینترنتی و کسب جایگاه در این بازار جدید می باشد.
ایران جزء تولیدکنندگان و فروشندگان سنتی ماهیان خاویاری بوده و هست و از دیرباز که خاویار به عنوان یک غذای کاملاً مفید بشمار می آمد ایران نقش پررنگی در برآورده کردن درخواست بازار داشت.
کشور ایران به عنوان کشوری که در دریای خزر سهیم است و حق استخراج منابع این دریا را دارد و توجه به این نکته که بیش از ۹۰ درصد خاویار جهان از این دریا بدست می آید ایران را جزء جدا نشدنی بازار ماهیان خاویاری مطرح کرده و همیشه به عنوان بازیگری مطرح یاد می شود. حال در عصر جدبد بازار از فضای واقعی کم کم به فضای مجازی و اینترنت سوق پیدا کرده است و کسانی که توانایی خود را در این زمینه افزایش داده سهم خود را از بازار بیشتر کرده و قدرت مانور و فروش را افزایش داده اند.
غافل شدن از این بازار به معنی تقریباً حذف از بازار بوده و باید در مسیر پیشرفت به بازار های مجازی بها داد و اجازه داد با مجوز های رسمی این بخش از دنیای تجارت نیز رسالت اصلی خود را بثمر برساند و بتواند سهم بازار که قبلاً در فضای واقعی بوده را بدست بگیرد.
با روی آوری مردم یه اینترنت و افزایش سفارشات اینترنت باید قبول کرد که اینترنت و تجارت در آن مسئله کاملاً جدی بوده و برای افزایش فروش و صادرات از ایران به سایر کشورها بر بخش سایت های فروش اینترنتی را تأئید کرد و و حتی مسئله صادرات را به نحوی جدید پیگیری نمود. تا از رقبای خود در منطقه عقب نمانیم و اعتباری بیش از پیش کسب نماییم.
منبع: صادرات و واردات ایران

<iframe style=”width: 100%; height: 300px;” src=”http://www.iranfisherman.com/Files/contactus/arad/file-mahi_A1000.html” width=”300″ height=”150″ frameborder=”0″ scrolling=”no”></iframe>

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار امپریال

صادرات خاویار امپریال فیل ماهی

اصلی ترین رقم برای صادرات خاویار امپریال فیل ماهی می باشد، این خاویار از فیل ماهی …

دیدگاهتان را بنویسید

صادرات کالای ایرانی صادرات خاویار ایران بازار تهاتر ايران