خانه / صادرات خاویار / صادرات خاویار بلوگا ایرانی
انواع خاویار فیل ماهی

صادرات خاویار بلوگا ایرانی

صادرات خاویار بلوگا ایرانی بخش مهمی از صادرات محصولات ایرانی است. خاویار همچون فرش و پسته برندی ایرانی است که در جهان به اسم ایران شناخته می شود. صادرات خاویار می تواند بر اقتصاد بخش دریای ایران تاثیر بسزایی بگذارد و اقتصاد شیلات کشور را شکوفا تر نماید. میزان صادراتی که برای خاویار در نظر گرفته شده است حدود ۱۰ تن می باشد که سرمایه گذار خصوصی، بخش اصلی این صادرات را بر عهده گرفته است.

خرید خاویار ایرانی برای صادرات

صادرات خاویار بلوگا ایرانی

ماهی های خاویاری جزء ماهی هایی هستند که دارای اشپل ماهی یا همان خاویار می باشند. ماهی های خاویاری موجود در ایران و جهان معروف و دارای ۲۷ گونه هستند که بیشتر از ۵ نوع این ماهی ها در دریای خزر زندگی می کنند و هر کدام دارای خاویار مربوط به خود هستند. فیل ماهی یکی از ۵ گونه ماهی هایی است که در دریای خزر زندگی می کند و دارای خاویاری است که به خاویار بلوگا ایرانی معروف می باشد. خاویار بلوگا فیل ماهی دارای ارزش بیشتری نسبت به بقیه خاویارها میباشد این خاویار جزء خاویارهای صادراتی می باشد و این امر باعث شده تا گوشت و ماهی فیل ماهی نیز گران و با ارزش باشد.

صادرات خاویار پرورشی آستارا

انواع خاویار بلوگا

  • امپریال دریایی
  • درجه یک دریایی
  • درجه دو دریایی
  • امپریال پرورشی
  • درجه یک پرورشی
  • درجه دو پرورشی

 

صادرات خاویار بلوگا ایرانی

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن با بهترین برند از طریق بهترین فروشگاه اینترنتی صورت می …

کانال خاویار ایران>کانال خاویار ایران رایبد خاویاررایبد خاویار